navigácia
DysPro - Registrácia programu
Cenník programu DysPro
(ceny sú konečné, autor nie je platca DPH)

1 PC20 EUR
2-5 PC39 EUR
6-10 PC59 EUR
11-15 PC79 EUR
16-25 PC99 EUR
26+ PCdohodou
 
+ CD médium (voliteľne, 1 ks)4,80 EUR


Registrácia
Objednávky sú akceptované vo forme e-mailu na adresu info@regino.sk (adresa autora programu)
Aby mohla registrácia nastať, je potrebné v prípade privátnych osôb zaslať :
  • úplnú poštovú adresu vrátane PSČ
  • e-mail adresu resp. kontaktné telefónne číslo
  • zvolený spôsob platby (poštovou poukážkou typu 'U' alebo prevodom na účet)

Takisto je vhodné zadávať svoje meno a priezvisko s diakritikou, pretože sa budú tieto údaje zobrazovať v programe ako vlastník programu. (na požiadanie je možné zostaviť registračné údaje aj na prezývku či na Vami určený text)

V prípade firiem a organizácií treba zaslať všetky údaje potrebné k vystaveniu faktúry - daňového dokladu, teda obchodné meno firmy a jej sídlo, adresu na zaslanie faktúry (ak sa táto adresa od skôr menovanej líši), IČO a DIČ. Vítaná je aj e-mailová adresa, telefónne číslo a meno kontaktnej osoby (najmä u väčších firiem).


Doplnkové informácie
Po prijatí Vašej žiadosti o registráciu Vám bude zaslaný registračný kód zvyčajne na e-mail (bežne do 3 dní v tomto prípade) prípadne inak, ktorý keď sa vloží do úvodnej obrazovky programu, sfunkční všetky jeho nastavenia a program sa tak stane plnohodnotným. Plnohodnotným sa môže stať zo všetkých neregistrovaných verzií, ktoré si stiahnete z Internetu alebo spustíte z CDčiek časopisov. Z tohto dôvodu sa už registrovanému užívateľovi nezasiela plná verzia na CD nosiči. Pokiaľ z nejakých dôvodov požadujete zaslať program na diskete alebo CD, výsledná cena DysPro sa zvýši o 4,80 EUR. Klasickou poštou Vám potom dôjde faktúra s potrebnými údajmi k platbe.
Štandardne sa vystavuje faktúra v jednom exemplári, dobou splatnosti 14 dní a predpokladá sa platba prevodom na účet. V prípade požiadaviek na iné platobné podmienky prosím uveďte do objednávky aj tieto doplnkové požiadavky.© 2005-2023 Tomaš Páleník, všetky práva vyhradené, webdesign by Greeg